Americká hypotéka

Co je americká hypotéka?

Americká hypotéka je neúčelový úvěr zaručený nemovitostí, je známá také jako hypotéka – peníze na cokoliv.

Peníze, které získáte prostřednictvím americké hypotéky můžete využít na cokoliv – klienti ji používají pro financování nákupu auta, dovolenou, podnikaní, refinancování půjček, vzdělání atd..

Úroková sazba americké hypotéky je nižší ve srovnání s běžným spotřebitelským úvěrem, protože banka má větší jistotu návratnosti prostředků. Ve srovnání s hypotékou určenou na financování bydlení je naopak úroková sazby vyšší. I když se jedná o neúčelový úvěr můžete získat nižší úrokovou sazbu, když bance sdělíte účel použití peněz.

Americkou hypotéku může využít fyzická osoba starší 18 let občan České republiky nebo osoba s trvalým pobytem na území ČR. Samozřejmě také musíte mít nemovitost, kterou se zaručíte.

Zajistíme Vám americkou hypotéku od 150 000 Kč do 10 000 000 Kč. Obvykle až do 70% ceny nemovitosti. Lze vyřídit i americká hypotéka bez dokládání příjmu. Přesnější podmínky jsou závislé od nabídek jednotlivých bank, se kterými Vám pomohou naši hypoteční specialisté. Využijte možnosti nezávazné konzultace americké hypotéky, srovnejte si tak nabídky jednotlivých bank a využijte možnosti pomoci s vypřízením americké hypotéky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Druhy hypoték se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.